הילוך שישי מערכת בטיחות

מערכות הבטיחות המתקדמות מבית טויוטה - TOYOTA SAFETY SENSE

טויוטה מציבה את הבטיחות בנסיעה מעל הכול וממשיכה להציב בתחום רף חסר תקדים עם טכנולוגיה פורצת דרך שמטרתה לסייע ללקוחותיה לנסוע ברמת בטיחות לא פחות ממעולה, ולסייע לנהג ליצור סביבת נהיגה בטוחה יותר ורגועה יותר. מדובר במגוון רחב של מערכות שנועדו לשפר את הבטיחות במצבי נהיגה רבים, מחניה מדויקת ועד נסיעה ברחובות העיר ובכבישים מהירים.

טכנולוגיות הבטיחות המתפתחות של החברה עושות יותר ויותר שימוש בחיישנים, רדארים ומצלמות שתפקידם לנטר באופן קבוע לא רק את ביצועי הרכב אלא גם את הסביבה והתנועה בסביבת הרכב - ובכך מסייעות לנהג באופן הוליסטי.

 

 

מערכות TOYOTA SAFETY SENSE:

 

מערכת אורות גבוהים אדפטיביים (ADAPTIVE HIGH-BEAM SYSTEM): מטרת המערכת לאפשר לנהג את הראות הטובה ביותר כאשר נוהגים בשעות הלילה. המערכת מחלקת בצורה אופטימלית ואוטומטית את פיזור אור הפנסים על ידי הצללת האזור בו יש תנועה המתקרבת, זאת על מנת שאורות גבוהים לא יסנוורו את הנהגים הנוספים בכביש אבל עדיין יספקו לנהג מספיק אור.

 

 

זיהוי רכבים בשטח מת (BLIND SPOT MONITORING): מערכת זיהוי רכבים בשטח מת נועדה לסייע לנהג בזמן הנסיעה. המערכת מתריעה בפני הנהגים על כל כלי רכב שייתכן שלא ראו במראות הצד שלהם. מערכת זו שימושית במיוחד ביציאה לעקיפה.

 

 

בקרת שיוט אדפטיבית (ADAPTIVE CRUISE CONTROL): מערכת המסייעת בזמן נסיעה על ידי שמירה על מרחק מינימלי מוגדר מראש בין רכב הטויוטה שלך לבין הרכב שלפניך. כאשר המרחק מצטמצם מדי המערכת מורידה את המהירות ואף מפעילה בלמים ואורות בלמים.

 

 

מערכת קדם התנגשות (PRE-COLLISION SYSTEM): מערכת קדם התנגשות בזמן נסיעה יכולה לזהות ולסייע במניעת התנגשות עם כלי רכב אחרים, הולכי רגל ורוכבי אופניים. המערכת פועלת באמצעות התרעה ויזואלית וקולית שהנהגים מקבלים תוך סיוע של הבלמים. במידה והנהג/ת לא יצליחו לבלום בזמן, הבלמים נכנסים אוטומטית לפעולה על מנת למנוע או לצמצם נזקי התנגשות.

 

 

מצלמות 360° (PANORAMIC VIEW MONITOR): המצלמות נועדו לסיוע בחניה מאחר והרבה יותר קל ובטוח לחנות עם מערכת שמשלבת תמונות מארבע מצלמות ויוצרת שדה ראייה קרוב ל-360° של סביבת הרכב.

 

 

מערכת זיהוי רכבים חוצים מאחור עם בלימה אוטומטית (REAR CROSS TRAFFIC ALERT WITH AUTOMATIC BRAKING): מערכת הפועלת בעת יציאה ממקום חניה בנסיעה לאחור. המערכת מזהה כלי רכב שמתקרבים משמאל או מימין, מתריעה בפניכם ואף מפעילה את הבלמים כדי לסייע במניעת התנגשות.

 

 

 

 

* הזמינות של מערכות הבטיחות של Toyota Safety Sense משתנה מדגם לדגם ובין רמות הגימור של הדגמים השונים.

 

 

לחצו לצפייה בדגמי טויוטה 2024 או להזמנת נסיעת התרשמות בסוכנות טויוטה הילוך שישי!

 

 
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות